Timesulin

Timesulin pro FlexPen (Levemir)

750 Kč
Timesulin pro FlexPen (Levemir)

 

 

 

 

Předplněné inzulinové pero FlexPen® od společnosti Novo Nordisk® je kompatibilní s Timesulin®  pro FlexPen®.

Léčíte svůj diabetes pomocí inzulínu od firmy Novo Nordisk®? Pokud ano, Timesulin® je to pro Vás! Uvnitř boxu najdete krytku, která se hodí na vaše předplněné jednorázové pero FlexPen® od společnosti Novo Nordisk®.

Timesulin® vám pomůže zjistit, kdy jste si naposledy aplikovali inzulin.

Vezměte prosím na vědomí, že tato krytka Timesulin® FlexPen® není kompatibilní s plnícími inzulínovými pery. Ověřte si kompatibilitu krytu v následující tabulce: http://www.timesulin.cz/tabulka-kompatibility/

Timesulin® pro Novo Nordisk® FlexPen®

Stalo se vám někdy, že jste přemýšleli, zda jste si již neaplikovali inzulín? Inteligentní čepička Timesulin® pro vaše předplněné pero FlexPen® Vám vždy ukáže čas od poslední aplikace inzulinu a tím napomáhá předcházet dvojitým dávkám nebo naopak upozorní na vynechanou aplikaci inzulínu.

Zbavíte se stresu z nejistoty, způsobené nutností častých pravidelných aplikací inzulinu.

Typy inzulinu od společnosti Novo Nordisk® pro předplněná pera FlexPen®

  • NovoMix® 30
  • Levemir®
  • NovoLog®
  • NovoLog® Mix 70/30
  • NovoRapid®
  • Protaphane®
  • Victoza®

 

Máte-li nějaké dotazy týkající se používání Timesulin® s vaším předplněným perem FlexPen® od firmy Novo Nordisk®, navštivte naši sekci www.timesulin.cz/nejcastejsi-dotazy, kde jsme zodpověděli řadu otázek týkající se použití Timesulin® se FlexPen®.

Když žijete s diabetem a děláte si starosti, zda jste si skutečně aplikovali inzulin, s použitím Timesulin® si budete jisti a již na to nebudete muset myslet.

Poznámka: Uživatel nese plnou odpovědnost za aplikaci inzulinu ve správnou dobu. Timesulin® používejte pouze pro připomenutí a podporu uskutečňování vaší léčby inzulinem. Vždy postupujte podle doporučení a rad svého lékaře a v případě, že jste si zapomněli aplikovat inzulin nebo jste si aplikovali dvojitou dávku, ihned volejte svého lékaře. Přečtěte si, prosím, naše podmínky pro jeho použití Timesulin® v příbalovém letáku.


Tvorba www stránek