Timesulin

Timesulin pro FlexTouch (NovoRapid)

750 Kč

Předplněné inzulinové pero FlexTouch® od společnosti Novo Nordisk® je kompatibilní s Timesulin®  pro FlexTouch®.

Léčíte svůj diabetes pomocí inzulínu od firmy Novo Nordisk®? Pokud ano, Timesulin® je to pro Vás! Uvnitř boxu najdete krytku, která se hodí na vaše předplněné jednorázové pero FlexTouch® od společnosti Novo Nordisk®.

Timesulin® vám pomůže zjistit, kdy jste si naposledy aplikovali inzulin.

Vezměte prosím na vědomí, že tato krytka Timesulin® Flex Touch® není kompatibilní s plnícími inzulínovými pery. Ověřte si kompatibilitu krytu v následující tabulce: http://www.timesulin.cz/tabulka-kompatibility/

Timesulin® pro Novo Nordisk® FlexTouch®

Stalo se vám někdy, že jste přemýšleli, zda jste si již neaplikovali inzulín? Inteligentní čepička Timesulin pro vaše předplněné pero FlexTouch® Vám vždy ukáže čas od poslední aplikace inzulinu a tím napomáhá předcházet dvojitým dávkám nebo naopak upozorní na vynechanou aplikaci inzulínu.

Zbavíte se stresu z nejistoty, způsobené nutností častých pravidelných aplikací inzulinu.

Typy inzulinu od společnosti Novo Nordisk® pro předplněná pera FlexTouch®

  • Levemir®
  • Novorapid®
  • Tresiba® 100
  • Tresiba® 200
  • Fiasp®

 

Máte-li nějaké dotazy týkající se používání Timesulinu s vaším předplněným perem FlexTouch® od firmy Novo Nordisk®, navštivte naši sekci www.timesulin.cz/nejcastejsi-dotazy, kde jsme zodpověděli řadu otázek týkající se použití Timesulin s FlexTouch®.

Na peru nesmí být uvedeno slovo Xultophy® jinak nelze Timesulin® použít!

Když žijete s diabetem a děláte si starosti, zda jste si skutečně aplikovali inzulin, s použitím Timesulin® si budete jisti a již na to nebudete muset myslet.

Poznámka: Uživatel nese plnou odpovědnost za aplikaci inzulinu ve správnou dobu. Timesulin používejte pouze pro připomenutí a podporu uskutečňování vaší léčby inzulinem. Vždy postupujte podle doporučení a rad svého lékaře a v případě, že jste si zapomněli aplikovat inzulin nebo jste si aplikovali dvojitou dávku, ihned volejte svého lékaře. Přečtěte si, prosím, naše podmínky pro jeho použití Timesulin v příbalovém letáku.


Tvorba www stránek