Timesulin

Timesulin pro KwikPen s inzul. Humalog

750 Kč
Timesulin pro KwikPen s inzul. Humalog

 

 

 

Předplněné inzulinové pero Humalog® od společnosti Eli Lilly® je kompatibilní s Timesulin KwikPen™.

Léčíte svůj diabetes pomocí inzulínu od firmy Eli Lilly®? Pokud ano, Timesulin je to pro Vás! Uvnitř boxu najdete krytku, která se hodí na vaše předplněné jednorázové pero KwikPen™ od společnosti Eli Lilly®.

Timesulin vám pomůže zjistit, kdy jste si naposledy aplikovali inzulin.

Vezměte prosím na vědomí, že tato krytka Timesulin KwikPen™ není kompatibilní s plnícími inzulínovými pery HumaPen® a HumaPen® Memoir!

Timesulin pro předplněné inzulinové pero KwikPen™ od společnosti Eli Lilly®.

Otcem Timesulinu je John Sjölund, který má sám diabetes 1. typu od svých tří let. A jak říká, za tu dobu ho cukrovka nikdy neomezila v ničem než v přejídání se sladkostmi, nicméně tato nemoc vyžaduje velkou mentální sílu: „Člověk neustále kontroluje stav svého těla a říká si, zda ten či onen pocit je způsoben hladinou glukózy. K tomu je třeba přičíst fakt, že diabetik na inzulínu si ročně aplikuje více než 1500 dávek inzulínu, že tato aplikace nebolí a že nás obvykle nijak nestresují a brzy se dostáváme do situací podobných k „Vypnul jsem kávovar?” nebo „Zamknul jsem auto?”. Problémem u nechtěné dvojité dávky inzulinu a následného prudkého poklesu glukózy v krvi, jsou velmi drsné, někdy dokonce smrtelné následky. Chyběla mi možnost jasného ověření podání či nepodání dávky dokud nebylo příliš pozdě - a tehdy jsem si řekl dost a dal jsem se do hledání týmu inženýrů, který měl za úkol najít elegantní a jednoduchý způsob jak usnadnit život s diabetem mně a dalším 366 milionům lidí, kteří s touto nemocí žijí po celém světě.“

Typy inzulinu od společnosti Eli Lilly® pro předplněná pera KwikPen™

• Humalog® Mix50™
• Humalog® Mix25™
• Humalog®
• Humulin®

Máte-li nějaké dotazy týkající se používání Timesulinu s vaším předplněným perem KwikPen™ od firmy Eli Lilly®, navštivte naši sekci www.timesulin.cz/nejcastejsi-dotazy, kde jsme zodpověděli řadu otázek týkající se použití Timesulin s KwikPen™.

Když žijete s diabetem a děláte si starosti, zda jste si skutečně aplikovali inzulin, s použitím Timesulinu si budete jisti a již na to nebudete muset myslet.

Poznámka: Uživatel nese plnou odpovědnost za aplikaci inzulinu ve správnou dobu. Timesulin používejte pouze pro připomenutí a podporu uskutečňování vaší léčby inzulinem. Vždy postupujte podle doporučení a rad svého lékaře a v případě, že jste si zapomněli aplikovat inzulin nebo jste si aplikovali dvojitou dávku, ihned volejte svého lékaře. Přečtěte si, prosím, naše podmínky pro jeho použití Timesulin v příbalovém letáku.


Tvorba www stránek