Timesulin

Životnost baterie

Proč je životnost baterie u Timesulinu pouze jeden rok?

Uvádíme zde důvody, které neumožňují výměnu baterie ve Vašem Timesulinu.

Bezpečnost. Po roce používání (kdy každý den dochází k nasazení a sejmutí časovače, u krátkodobě působících inzulínů je to alespoň třikrát denně) výměnného krytu Timesulin spolu s vaším předplněným perem nebude spojení tak kvalitní a může dojít k samovolnému uvolnění Timesulinu z pera, aniž byste si toho všimli. Je pro Vás jednodušší po roce používání nahradit starou opotřebenou krytku zakoupením nové krytky Timesulin. Tím zůstane spojení bezpečné a pevné.

Jednoduchost. Pro naše zákazníky jsme chtěli zajistit, aby se tento výrobek nemohl rozbít a aby nevznikla žádná potřeba cokoliv nastavovat. Možnost výměny baterie by vyžadovalo kroky v používání, které by nám znemožnili nabídnout Vám takto jednoduchý produkt. S náhradní baterií by mohlo dojít k problémům. Jednoduchost tohoto výrobku spočívá pouze ve výměně celé krytky bez jakéhokoliv lidského zásahu.

Praktičnost. Snažili jsme se Timesulin vyrobit tak, aby se svou velikostí a hmotností co nejvíce podobal Vašemu předplněnému peru. Kdybychom vyrobili Timesulin s možností výměny baterie, byla by krytka větší a těžší, čemuž jsme se chtěli vyhnout.

Mimochodem, Timesulin je navržený tak, aby jeho životnost byla delší než jeden rok. Ale nemůžeme slíbit či zaručit, že tomu tak skutečně bude, protože životnost baterie je závislá na teplotě, vlhkosti, způsobu používání a dalších faktorech, které jsou obtížně předvídatelné.


Tvorba www stránek